نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

آموزش ماکروسافت ورد

3 روش تبدیل یک فایل ورد به یک فایل pdf

فایل هایی که با پسوند pdf ذخیره میشوند ، به راحتی در تمامی پلتفرم ها قابل اجرا شدند هستند ، در حالیکه فایل های ورد حتما باید در محیط ورد اجرا شوند . بنابراین بهترین کار برای ارائه یک نوشته که در ورد تایپ شده است ، این است که از آن خروجی pdf بگیریم.

در این مقاله از وبسایت خدمات ایسوس سرگزی ، 3 روش تبدیل یک فایل ورد به یک فایل pdf را به شما عزیزان آموزش میدهیم.

استفاده از آخرین ورژن ماکروسافت ورد :

آخرین ورژن از ماکروسافت ورد ، این شرایط را برای شما فراهم میکنند که به سادگی بتوانید ، در هنگام ذخیره کردند شما از فایل مورد نظرتان خروجی pdf بگیرید. به همین منظور در محیط ورد یک متن را تایپ کرده ایم و قصد داریم تا این متن را با پسوند pdf ذخیره کنیم.

در صورتی که کلید های ترکیبی ctrl + s را فشار دهید ، مستقیما وارد محیط ذخیره میشوید ، همچنین شما میتوانید از تب File گزینه save as را انتخاب کنید.

پسوند پیش فرض تمامی فایل های ورد dox است ولی شما همانند تصویر زیر میتوانید این پسوند را تغییر دهید.

3 تبدیل یک فایل ورد به یک فایل pdf

روش دوم استفاده از وبسایت های آنلاین :

برخی از وبسایت ها به صورت کاملا رایگان برای شما تبدیل فرمت فایل ها را انجام میدهند ، تنها کافیست است که فایل ورد مورد نظرتان را در وبسایت آپلود کنید و سپس از آن خروجی با پسوند pdf بگیرید.

لینک ورود به وبسایت

روش سوم استفاده از نرم افزار :

اگر شما از ورژن های قدیمی ماکروسافت ورد استفاده می کنید ، میتوانید با نصب یک نرم افزار کمکی خروجی pdf بگیرید. نرم افزار های مختلفی برای این کار وجود دارد که بهترین آن ها PDF Converter Elite میباشد.

Rate this post

ارسال یک نظر