نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

مشکلات ویندوز

4 اشتباهی که ویندوز شما را از کار می اندازد !

ویندوز از آن دسته از سیستم عامل هایی است که نیاز به مراقبت بسیاری دارد و ممکن است برخی از رفتار های ما باعث ایجاد خرابی در آن بشود. امروز در این مقاله از وبسایت خدمات ایسوس سرگزی ، 4 مورد از اشتباهاتی که باعث خرابی ویندوز شما میشود را بررسی می کنیم.

حذف پارتیشن Recovery

برای کاربران معمولی بهتر است که Recovery partition را به همان صورتی که در هارد دیسک وجود دارد نگهداری کرد زیرا چنین پارتیشنی فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد ولی اگر سیستم دچار مشکل شود و یا عملکرد ضعیفی را به کاربران ارائه دهد، کاربران می توانند به جای صرف وقت برای نصب مجدد سیستم عامل، از قسمت پارتیشن بازیابی کمک بگیرند.

مشکلات ریجستری در ویندوز

در ویندوز می‌توان از رجیستری ادیتور برای ویرایش کلیدهای رجیستری استفاده کرد و تنظیمات و قابلیت‌های خاص را تغییر داد یا فعال و غیرفعال کرد. با استفاده از رجیستری ادیتور می‌توان مشکلات اساسی یک سیستم ویندوزی را برطرف کرد! لذا Registry بخش بسیار مهمی از سیستم عامل ویندوز است. می‌توان رجیستری ویندوز را به صورت دستی ذخیره و بازیابی کرد و مشکلات بسیار متنوع را به راحتی حل کرد.

حذف یا نصب نادرست درایو ها

پس از نصب ویندوز امکان تغییراتی در درایو های ویندوز وجود دارد . اگر شما در حین این تغییرات به شکل نادرست درایوی را حذف یا به صورت اشتباه آن را نصب کنید ، بدون شک ویندوز شما دچار مشکلاتی نیز خواهد شد.

عدم توجه به پیغام های امنیتی در ویندوز

عدم مراقب و تمیز نگه داشتن یک سیستم میتواند باعث کند شدن آن بشود . بهتر است که به پیغام هایی که Windows Defender میدهد توجه کنید . البته لازم به ذکر است که برخی از این پیغام های هشدار به اشتباه در مورد یک فایل کرک نیز میتواند باشد.

Rate this post

ارسال یک نظر