نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

ویندوز11

5 دلیل برتر بودن ویندوز 10 نسبت به ویندوز 11

در این مقاله از وبسایت خدمات ایسوس سرگزی 5 دلیل برتر بودن ویندوز 10 نسبت به ویندوز 11 را بیان می کنیم ؛ اگر تا اکنون ویندوز سیستمتان را ارتقا نداده اید و یا برای به ارتقا با شک مواجه شده اید ،  این مقاله راهنمایی مناسب برای شما خواهد بود.

با وجود آنکه ویندوز 11 نسخه جدیدتر و به روز تر از سیستم عامل های ماکروسافت است ، اما ویندوز 10 بسیار محبوب تر بوده و از دیدگاه متخصصان ویندوزی مناسب تر برای لپ تاپ ها و کامپیوتر ها است .

در ادامه با ما همراه باشید:

حجم زیاد ویندوز 11

یکی از بزرگترین مشکلاتی که ویندوز 11 دارد ، حجم بسیار زیاد آن است . ویندوز 10 پس از نصب تنها 20 گیگ از فضای سیستم شما را اشغال می کند ، در حالیکه ویندوز 11 نزدیک به 70 گیگ فضا برای نصب احتیاج دارد .

مصرف زیاد سخت افزار

ویندوز 11 تقریبا 4 گیگ از رم شما را اشغال میکنند . این موضوع بدین معناست که شما اگر 8 گیگ رم داشته باشید ، 4 گیگ آن به ویندوز 11 اختصاص می یابد و تنها 4 گیگ برای شما باقی می ماند.

عدم بهینه بودن در مصرف سخت افزار ، یکی از بزرگترین مشکلاتی است که ویندوز 11 با آن مواجه است.

شخصی سازی کم

ظاهر ویندوز برای کاربران از اهمیت ویژه ای برخور دار است . ویندوز 11 دسترسی زیادی به شما برای تغییرات دلخواه در ظاهر ویندوز را نمیدهد.

تنظیمات پیچیده

برای کاربرانی که با ویندوز 10 به صورت متوسط  آشنا هستند ، ویندوز 11 کمی سخت و پچیده است . طبق نظرات کاربران ویندوز 11 ، کار کردن با بخش تنظیمات در ویندوز 11 کمی دشوار است .

باگ های مختلف

طبیعتا هر سیستم و سرویسی که تازه و جدید است ، باگ های مختلفی دارد ! حتی زمانی که ویندوز 10 ارائه شد ، شاهد این باگ ها بوده ایم . اما بدون شک با گذشت زمان این باگ ها رفع خواهد شد .

به طور کلی شاید بهتر باشد برای نصب ویندوز11 یکی دو سالی صبر کنید.

 

Rate this post

ارسال یک نظر