نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

connect

آموزش اتصال به کامپیوتر از طریق اینترنت

TeamViewer نرم افزاری کاربردی برای بررسی و رفع مشکلات سیستم از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت میباشد. با کمک نرم افزار TeamViewer دو کاربر میتوانند با نصب و بکارگیری این نرم افزار رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند.

در این مقاله از وبسایت خدمات ایسوس سرگزی قصد داریم تا در باره نرم افزار TeamViewer کمی صحبت کنیم.

سوالی که ممکن است ذهن کاربران را درگیر کند این است که آیا این نرم افزار هک محسوب میشود ؟ پاسخ این است که خیر زیرا شما تا زمانی که یوزر و پسورد خودتان را در اختیار بقیه قرار نداده باشید ، هیچ کس به رایانه شما دسترسی نخواهد داشت.

نحوه عملکرد این نرم افزار

  • پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

دانلود از طریق این لینک

Rate this post

ارسال یک نظر