نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

ویژگی مثبت در ویندوز 10

5ویژگی مثبت درباره ویندوز 10

در مقاله قبلی درباره ضعف های ویندوز 10 صحبت کردیم ولی در این مقاله تصمیم داریم تا راجب ویژگی های مثبت این سیستم عامل صحبت کنیم.

این سیستم عامل کاربران زیادی در سراسر دنیا دارند و ادارات ، مدارس ، دانشگاه ها و … اکثرا از این سیستم عامل استفاده می کنند.

همچنین در سراسر دنیای وب کلی مبحث و مقاله درباره این سیستم عامل محبوب وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید.

پشتیبانی و به روز رسانی قدرتمند

ویندوز ۱۰ علاوه بر بیلدهای آزمایشی اضافی ویندوز ۱۰، که در دسترس کارمندان داخلی است، به‌طور مداوم بیلدهای جدید دریافت می‌کند و بدون هیچ هزینه اضافی برای کاربران در دسترس است. دستگاه‌های موجود در محیط‌های سازمانی می‌توانند این به روزرسانی‌ها را با سرعت کمتری دریافت کنند یا از نقاط عطف پشتیبانی طولانی مدت که فقط به روزرسانی‌های مهم مانند وصله‌های امنیتی را در طول عمر ده ساله پشتیبانی طولانی مدت دریافت می‌کنند، استفاده کنند.

رابط کاربری

ویندوز 10 طوری طراحی شده است که مورد قبول اکثریت باشد و بعد از مدتی شما از آن خسته نمی شوید. همچنین شما در این سیستم عامل قادر هستید که به سادگی رنگ ها ، تم ها ، آیکون ها و… را تغییر دهید و بر اساس سلیقه ای که دارید ، این محیط را شخصی سازی کنید.

سادگی در استفاده

بدون شک در کمترین زمان ممکن میتوانید نحوه استفاده از این سیستم عامل را یاد بگیرید و این در حالی است که برای یاد گرفتن سیستم عامل لینوکس نیاز به دانش خاصی دارید.

اگر شما میتوانید در ویندوز XP یا 7 یک فایل را ویرایش کنید یا بین یک درایو جابه جا کنید ، در ویندوز 10 هم میتوانید تمامی این کار ها را به سادگی انجام دهید.

مناسب برای بازی

سیستم عامل های مک و لینوکس از تمامی بازی های کامپیوتری پشتیبانی نمی کنند ولی در ویندوز 10 تمامی بازی ها را میتوانید نصب کنید.

دسترسی به کلی نرم افزار

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این سیتسم عامل دسترسی به کلی نرم افزار است . در واقع اگر به دنبال نرم افزاری برای یک هدف خاصی باشید ، کلی گزینه پیش روی شما خواهد بود.

Rate this post

ارسال یک نظر