نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

نرم افزار HomeGuard

HomeGuard نرم افزار نظارت و کنترل در اینترنت

اگر قصد دارید تا بر روی صفحاتی که اعضای خانواده تان نظارت داشته باشید و یا اینکه صفحات به خصوصی را مسدود کنید ، نرم افزار HomeGuard این امکان را به شما میدهند تا به سادگی بر روی فعالیت های صورت گرفته در بستر وب کنترل کافی را داشته باشید. اما نرم افزار HomeGuard چیست؟

HomeGuardبرنامه ای برای کنترل و مانیتور کردن فعالیت های صورت گرفته با رایانه جهت حفظ امنیت فرزندان و خانواده به صورت آنلاین و آفلاین می باشد. از HomeGuard برای ردیابی و کنترل فعالیت های صورت گرفته در هنگام  استفاده از رایانه در خانه و شبکه های اداری استفاده می شود، HomeGuard با ذخیره فعالیت های صورت گرفته در وب توسط کاربران رایانه ها و مسدود کردن محتویات غیراخلاقی و نامناسب قادر است تا به خوبی فضای اینترنت را برای فرزندان و خانواده امن نگه دارد.

نرم افزار HomeGuard قادر به ارائه گزارش های کاملی از زمان استفاده، پهنای باند استفاده شده، زمان اجرا، کلیک های موس و بعلاوه امکان گرفتن عکس از صفحه نمایش در زمان های متوالی و تعیین شده، کنترل فعالیت های صورت گرفته در چت و ایمیل و بسیاری دیگر می باشد.برنامه HomeGuard به صورت پیش فرض مخفی و بدون امکان شناسایی می باشد اما این قابلیت را نیز دارد تا در هنگام مسدود شدن هر امکانی توسط این برنامه موضوع را به کاربر هشدار دهد.

Rate this post

ارسال یک نظر