نمایندگی ایسوس و لنوو مشهد | تعمیرات لپ تاپ مشهد

خدمات سرگزی

تمام فاکتور هایی که برای خرید یک لپ تاپ خوب نیاز دارید

این روز ها با توجه به شیوع ویروس کرونا ، بازار خرید و فروش لپ تاپ بسیار داغ و پر حرارت ، اما با توجه به قیمت و مدل های مختلفی ممکن است برای برخی از دوستان انتخاب یک لپ تاپ مناسب کمی گمراه کننده باشد.

در این مقاله از وبسایت نمایندگی ایسوس سرگزی ، به بررسی این موضوع که یک لپ تاپ خوب دارای چه ویژگی هایی است می پردازیم. با ما همراه باشید.

همچنین شما عزیزان میتوانید به وسیله راه های ارتباطی زیر با ما در هر ضیمنه ای از جمله

  • خرید و فروش لپ تاپ نو و استوک (دسته دوم)
  • تعمیرات و خدمات سخت افزاری ( هر نوع لپ تاپ و سیستم خانگی (
  • خدمات نرم افزاری ( نصب ویندوز ، ریکاوری هارد و…)

در ارتباط باشید. توجه فرمایید به علت رعایت نکات بهداشتی و پیش گیری از شیوع ویروس کرونا پیک شرکت نمایندگی ایسوس سرگزی کاملا رایگان میباشد و سیستم شما توسط پیک درب منزل از شما دریافت میشود و پس از انجام خدمات مورد نظر مجدد درب منزل تحویل داده میشود.

نیاز های شما از یک لپ تاپ

در قدم اول باید بررسی کنیم که نیاز های ما از یک لپ تاپ چه هستند و برای چه هدفی باید خرید را انجام دهیم؟ طبیعتا نیاز یک برنامه نویس از کار با یک لپ تاپ با نیاز یک گرافیست متفاوت است. بنابراین شما باید بررسی کنید برای چه هدفی قصد خرید یک لپ تاپ را دارید؟

دلیل بررسی این موضوع این است که اگر بر فرض مثال شما یک گرافیست کار هستید ، طبیعتا بخش گرافیک برای شما از اهمیت بالاتری برخور دار است.

سخت افزار داخلی لپ تاپ

هر سیستمی دارای یک سری قطعات سخت افزاری داخلی است. برند ها و شرکت های مختلفی در این ضمینه در حال فعالیت هستند ولی برخی شرکت ها قطعاتی با کیفیت تر و توان بیشتر و بهینه تر تولید می کنند.

برای مثال گرافیک تولید شده با برند nvidia از محبوبیت بالاتری برخور دار است  در حالیکه سی پی یو تولید شده توسط شرکت intel یکی از پر کاربرد ترین و متداول ترین پردازشگر ها در سیستم های خانگی و لپ تاپ ها میباشد. در این میان نباید قدرت پردازنده های AMD را دست کم گرفت!

پیشنهاد میشود در این ضمینه با کارشناسان حرفه ای ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

داشتن قابلیت ارتقا

بهتر است لپ تاپی را خریداری کنید که بعدا بتوانید آن را ارتقا دهید. با گذر زمان و به روز شدن نرم افزار ها ، سخت افزار قدرت مند و جدید تری را میطلبند در نتیجه اگر لپ تاپ شما از قابلیت ارتقا برخور دار باشد ، دیگر نیازی نیست در آینده هزینه یک لپ تاپ کامل را پرداخت کنید.

وزن لپ تاپ

اگر شما مجبور هستید که در هر جایی(دانشگاه ، سرکار ، منزل) لپ تاپتان همراهتان باشد ، پس این فاکتور را در نظر بگیرید که وزن یک لپ تاپ میتواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی شما بگزارد. البته نسل جدید لپ تاپ ها بسیار سبک بوده ولی به طور کلی بیان این موضوع الزامی است.

حداکثر نور یک لپ تاپ

شما میتوانید نور یک لپ تاپ را بر طبق نیازتان در کم یا زیاد کنید. ولی این میزان تغییر دادن نور لپ تاپ یک حد مشخصی دارد.

این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که شما قصد داشته باشید در محیط های روشن به خصوص فضاهای آزاد از لپ تاپ استفاده کنید!

قطعات جانبی لپ تاپ

به اصل بودن قطعات جانبی لپ تاپ دقت کنید با وجود آنکه قیمت زیادی ندارند ولی ممکن است یک شارژر خراب یا غیر اصل به باطری لپ تاپ شما یا حتی خود لپ تاپ شما صدمه ای جدی وارد کند.

Rate this post

ارسال یک نظر